Fastec s.r.o.

Předvěšené provětrávané fasády.

Zateplování stávajících i nových objektů.

Formátování plošných materiálů na svislé formátovací pile a CNC nářezovém centru.

Zámečnické konstrukce.

Prášková lakovna (rozměr pece 4,2x1,8x1,15 m).


O nás

Firma byla založena v roce 2001. Hlavní činností je realizace předvěšených provětrávaných fasád. U realizovaných zakázek se snažíme aktivně účastnit již přípravných prací ve fázi projektové dokumentace. Dlouholetou praxí získané zkušenosti využíváme právě u nových zakázek. Usnadňujeme tak práci projektantům a to i v souvislosti s návaznostmi na různé další konstrukce. Dílenská dokumentace, zohledňující konkrétní podmínky každé stavby a řešící potřebné detaily, je již běžná součást dodávky rozsáhlejších a složitějších zakázek. Postupně se rozsah působnosti logicky rozšiřuje i do dalších oblastí stavebních prací, které na fasády navazují. Jedná se o prosklenné konstrukce, zámečnické a klempířské práce.

V naší provozovně ve Zlonicích máme dostatečné zázemí pro skladování potřebných materiálů i přípravné práce na stavbách. K přesnému formátování velkoplošných fasádních obkladů používáme profi svislou kotoučovou pilu HOLZ-HER, umožňující i obrábění kompozitních sendvičových panelů typu bond pro výrobu fasádních kazet, a moderní CNC formátovací centrum německého výrobce WEEKE - Vantage 24L. Díky tomuto vybavení jsme schopni v nejvyšší kvalitě zvládnout i náročné tvary fasádních desek.

Potřebné atypické ukončující či doplňkové prvky si vyrábíme sami na ohraňovacím lisu a povrchově upravujeme ve vlastní práškové lakovně.


Ke stažení:

Výpis z OR

Osvědčení o registraci

ŽL 1

ŽL 2